zaterdag, 03 september 2016 17:02

Fokgeschiktheidskeuring 29-10-2016

Op 29-oktober-2016 organiseert de VDH-kringgroep de Ypelaar de najaarskeuring van de afdeling Noord-Brabant.

Onze kringroep weet uit de jarenlange ervaring dat fokkers en exposanten, zich veel kosten en moeite hebben getroost om hun honden af te richtten, alle benodigde documenten te vergaren en de clubmatches hebben bezocht. Alles met het doel om de hond goed voorbereid naar de keuring te kunnen brengen. Daarom is aard en plaats van de keuring zeer belangrijk en moet er door de organisatie alles aan gedaan worden om de omstandigheden optima forma te laten zijn.

Kringgroep de Ypelaar zal er samen met u voor zorgen dat alle omstandigheden tot in de puntjes verzorgd zijn. En hoewel de centrale trainingsdag gepland staat op 16 oktober 2016, kunt gewoon zo vaak komen trainen als u wilt. Maar dan moet u wel even Bellen met Rajastan van Engelen tel.0629216882 zodat u kunt worden ingepland in de training. Ook kunt u gebruik maken van de ringdressuur die wordt gehouden op de donderdag in de oneven weken. 15,29 sept. En 13 en 27 oktober. Vanaf 19.15 uur. De ringtraining wordt verzorgd door Mw. Loes Haan en Jac. Brouwers

Keurmeester: mevr. Anja Boonemmer
Pakwerker: Dhr. Raymond van Eck

Secretariaat: Cindy Schurink, Vaartweg 54, 5106 NE Dongen, 06-51882791

U kunt zich aanmelden voor de fokgeschiktheidskeuring via het te downloaden inschrijfformulier.

Inschrijfformulieren uiterlijk 16 oktober opsturen naar:
Cindy Schurink, Vaartweg 54, 5106 NE Dongen, 06-51882791
Of inleveren op de centrale trainingsdag zondag 16 oktober

Welke bescheiden hebt uw nodig voor de Fokgeschiktheidskeuring:

  • Geldige stamboom van de Raad van Beheer
  • Geldig rashondenlogboek
  • Geldige röntgen uitslag voor HD en ED.
  • Geldig UV/ad-diploma
  • Geldig VZH diploma
  • Geldig IPO 1 diploma met tenminste 80 Pt. in afdeling C
  • Geldige kwalificatie van een clubmatch of tentoonstelling behaald onder een ras specialist met tenminste de kwalificatie “goed” .

U!... komt toch ook.


Inschrijfformulieren uiterlijk 14 dagen voor de keuringsdag opsturen naar het secretariaat van de keuring.

Inschrijving verplicht tot betaling.

Aanvang keuring 9.00 uur


 Download hier het "V.D.H.  Aanmeldingsformulier Fokgeschiktheidskeuring"

 

Kringgroep Ypelaar feliciteert Jo van Schijndel met het behalen van het Individueel Africhtingskampioenschap, en Kringgroep Schijndel met het behalen van het Brabants Kringgroep Kampioensschap!!

 

 

 

Geleider

Hond

Kringgroep

BKK 2016

A

B

C

Tot. individueel

Tot. kg. Kamp.

1

Sjaak Braat

Jaystorm von Spitzbubezwinger

Etten-Leur

Team 1

96

75

85

256

505—2e

2

Wim de Lorijn

Dingo von Djipy’s  Haus

-

-

X

91

D

-

 

3

Ingrid Bos-Sanders

Efi von Djipy’s Haus

Ypelaar

Team 1

geblesseerd

 

 

 

 

4

Anne-Marie Eijsvogels

Dunja v.d. Hornhütte

Schijndel

Team 2

96

92

82

270—2e

 

5

Linda Pesch

Aras van de Menheerser Hoeve

-

-

84

72

86

242

 

6

Ton van Ham

Ashanti van de Farmerscorner

Oosterhout

-

98

76

87

261

 

7

Ton van Oirschot

Putz vom Gillrathers Hof

Ypelaar

Team 1

X

75

D

-

 

8

Corné Polderman

Pixie van Rietnisse

-

-

60

77

87

249

 

9

Geert van Aert

Ceasar v.d Farmers Corner

Etten-Leur

Team 1

76

87

86

-

505—2e

10

Jan Eekels

Kensy vom Steinackermuhle

Schijndel

Team 2

14

70

84

-

 

11

Jo Kruis

Cass von Krausplatz

-

-

X

82

D

-

 

12

Jo van Schijndel

Paco van Hamersslag

Schijndel

Team 1

98

92

93

283—1e

564—1e

13

Bert Verhaegen

Tico van Den Ronden Hoek

Schijndel

Team 1

93

90

98

281—1e (ipo1)

564—1e

14

Johan van der Woerd

Baroene van Hagerlo

Schijndel

Team 1

88

87

D

-

564—1e

15

Kees Duyndam

Nino van Huis van Sallandstreek

Hart van Tilburg

Team 1

92

74

D

-

 

16

Cindy Schurink

Jaro von der Musikschmiede

Ypelaar

Team 1

84

85

53

-

 

17

Dennis Huijbregts

Fira van de Farmerscorner

Schijndel

Team 2

48

82

65

-

 

18

Anneke Meijers

Dolly ( Kyra) van de Farmerscorner

Etten-Leur

Team 1

82

50

D

-

505-2e

19

Toon Verhagen

July v.h. Cranenbos

Hart van Tilburg

Team 1

Geblesseerd

 

 

 

 

20

Carl N.F. Pfaff

Purdy van Hamersslag

West Brabant

-

86

76

70

232

 

21

Jan Hamers

Rico van Hamersslag

Hart van Tilburg

Team 1

96

85

D

-

 

22

Frans van Gestel

Victor v.d. Koeberg

-

-

92

83

77

252

 

23

Ashley  Jaspers

Ax

-

-

Disp.

Disp.

Disp.

-

 

24

Y.J van Ditzhuizen

Aska (Guus) van Pauwkes

Hart van Tilburg

-

Disp.

Disp.

Disp.

 

 

 

zaterdag, 02 april 2016 16:47

Tijdschema en deelnemers PAK 2016

 

Tijdschema PAK - 10 april 2016

 

Nummer

Klasse

A

B

C

1

Sjaak Braat

12.00

08.00

09.14

2

Wim de Lorijn

12.00

08.00

09.22

3

Ingrid Bos-Sanders

12.00

08.24

09.30

4

Annemarie Eijsvogels

12.00

08.24

09.38

5

Linda Pesch

12.00

08.48

09.46

6

Ton van Ham

12.00

08.48

09.52

 

 

     

7

Ton van Oirschot

13.45

10.04

11.20

8

Corné Polderman

13.45

10.04

11.28

9

Geert van Aert

13.45

10.28

11.36

10

Jan Eekels

13.45

10.28

11.44

11

Jo Kruis

13.45

10.52

11.52

12

Jo van Schijndel

13.45

10.52

12.00

 

 

     

13

Bert Verhaegen

8.00

12.12

13.28

14

Johan v d Woerd

8.00

12.12

13.36

15

Kees Duyndam

8.00

12.36

13.44

16

Cindy Schurink

8.00

12.36

13.52

17

Dennis Huijbrechts

8.00

13.00

14.00

18

Anneke Meijers

8.00

13.00

14.08

 

 

     

19

Toon Verhagen

10.15

14.20

15.36

20

Carl Pfaff

10.15

14.20

15.44

21

Jan Hamers

10.15

14.44

15.52

22

Frans van Gestel

10.15

14.44

16.00

23

Ashley Jaspers (disp)

10.15

15.08

16.08

24

Y.J. van Ditzhuizen (disp)

10.15

15.08

16.16

 

 

 

Let op:
nummers 1 t/m 6 vertrekken om 11.00 uur naar de speurvelden

 

nummers 7  t/m 12 vertrekken om 12.45 uur naar de speurvelden

 

nummers 13  t/m 18 vertrekken om 07.00 uur naar de speurvelden

 

nummers 19 t/m 24 vertrekken om 09.15 uur naar de speurvelden

 

 

Zondag 3 april a.s. is er een behendigheidswedstrijd op het terrein van kringgroep de Ypelaar.

 

Inschrijvingen lopen via Janet van Steenis: 06-12635459
Mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


dinsdag, 22 september 2015 05:20

Uitslagen onderlinge wedstrijd

Uitslagen onderlinge wedstrijd 19 september 2015

 

Uitslagen Onderling Exterieur


Pups tot 12 maanden

Nr.

Geleider

Hond

Plaatsing

1

Ton Beek

Max  v Haus Lacherom

1

2

Ingrid van Hout

Enya v Jessies Haus

2

3

Jill v Keulen

Inga v Gillrathertraum

3

 

Teven - jhkl

4

Loes Haan – Jac Brouwers

Esther v d Brucknerallee

1

5

Peter Janssens

Djune v Jessies Haus

2

6

Ingrid Bos – Sanders

Hind v Djipy’s Haus

3

 

Reuen - jhkl

 

 

9

Martin vd Zanden

Harley v Djipy’s Haus

2

14

John Verpoorten

Figo vd Berkthoeve

1

 

Teven 24 mnd en ouder

10

Ingrid van Hout

Jannah vom Estherlager

1

7

Demi Verpoorten

Ocean’s Shenna

2

 

Reuen 24 maanden en ouder

11

Kay van Hout

Caine v Jessies Haus

1

12

Kay van Hout

Ice vom Heerbusch

2

13

Cindy Schurink

Jaro vd Musikschmiede

3


Veteraan

15

Ingrid Bos-Sanders

Aica v Haus Valkenplatz

1

 

Allround klasse

13

Cindy Schurink

Jaro vd Musikschmiede

1

16

Ton v Oirschot

Putz v Gillrathertraum

2

25

Ingrid Bos-Sanders

Efi v Djipy’s Haus

3

 

Clubkampioen exterieur

Esther vd Brucknerallee

 


Africhting

JHVZH

Nr.

Gel.

Hond

Pnt.

Plaatsing

17

Karina Tilleman

Urfie v Trumelo

42-50

1

9

Martin vd Zanden

Harley v Djipy’s Haus

40-50

2

6

Ingrid Bos-Sanders

Hind v Djipy’s Haus

31-45

3

 

VZH

Nr.

Gel.

Hond

Pnt.

Plaatsing

5

Peter Janssens

Djune v Jessies Haus

49

5

18

Anja v Herwijnen

Ravi

-

 

19

Vincent Emmen

Wolf

58

1

20

Rajasthan v Engelen

Ice v Djipy’s Haus

56

2

21

Janet v Steenis

Godhja v Djipy’s Haus

52

4

22

John Tilleman

Troy v Trumelo

55

3

 

Deelcertificaten

Nr.

Gel.

Hond

A

B

C

23

Eric Oomens

Tiësto vd Ronden Hoek -
Ipo1

85

XX

XX

24

Peter Janssens

Bo

73

XX

87

 

IPO1

Nr.

Gel.

Hond

A

B

C

Tot.

13

Cindy Schurink

Jaro vd Musikschmiede

74

90

84

248

 

IPO3

Nr.

Gel.

Hond

A

B

C

Tot.

25

Ingrid Bos-Sanders

Efi v Djipy’s Haus

75

90

97

262

16

Ton v Oirschot

Putz v Gillrathertraum

84

88

d

172

 

 

Clubkampioen africhting

Efi v Djipy’s Haus

Ingrid Bos - Sanders

Allround kampioen

Jaro vd Musikschmiede

Cindy Schurink

dinsdag, 08 september 2015 15:05

Inschrijven clubmatch 10 oktober a.s.

Op onderstaande link kunt u inschrijven voor de Mr. Peter van Oirschot Procinciale Herdenkingsclubmatch bij Kringgroep de Ypelaar te Tilburg.

Schrijf hier in

maandag, 29 september 2014 07:38

Uitslag NK behendigheid

 

SPEL:  Time Gambling    - IBK - 27 september 2014 - Kringgroep Ypelaar
                 
Alle Klassen    Time – Gambling   --  Fouten tellen mee  --
Start Nr. Geleider Hond geschatte tijd gelopen tijd Tijdfout Fouten Totaal Plaats
14 Linda Wets Omen v Sheytan's Home 45,00 43,03 1,97 0 1,97 1
4 Guy Vermeerbergen Iggor vom haus Santo 41,00 40,32 0,68 5 5,68 2
5 Katalin Leferink Blitzer Oet De Poeterie 41,00 40,18 0,82 5 5,82 3
12 Karin Swinkels Gaya von Djipy's Haus 55,00 47,94 7,06 0 7,06 4
16 Janet v Steenis Amiga vd Wiersdijk 31,31 38,47 7,16 0 7,16 5
9 Janet van Steenis Ghodja von Djipy's Haus 29,29 36,60 7,31 0 7,31 6
7 Ryanne Pieper Igor von Haus pfalzerheide 40,00 45,99 5,99 5 10,99 7
17 Wendy van Opstal Anouck Oet Roege Bos 45,36 39,22 6,14 5 11,14 8
2 Bartho Leferink Pepper von Iwan's Haus 41,00 43,91 2,91 10 12,91 9
11 Willy Verhoeven Ipsy von haus Santo 62,00 65,62 3,62 15 18,62 10
15 Katalin Leferink Zoscha oet de Poeterië 42,00 54,31 12,31 10 22,31 11
3 Anja Smit Quin V. Rietnisse 25,00 42,17 17,17 20 37,17 12
1 Karin Swinkels Nera Gardéfense 69,00 62,44 6,56 40 46,56 13
6 Margie Scipio Doutzen v.h. Huttendarp 43,15 dk DK - DK 14
8 Nancy  Boeckx Jona v.d. Gulderij 48,03 dk DK - DK 15
10 Anouk Bruinen Ilsa-Hakuna v.d. Ybajo Hoeve (Boo) 28,00 dk DK - DK 16
13 Bartho Leferink Belle Oet De Poeterie 39,00 dk DK - DK 17
- - - - - - - - -
Vast Parcours:    - IBK - 27 september 2014 - Kringgroep Ypelaar
                   
Debutanten Klasse  - Overall -
StNr Geleider Hond Land Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats
21 Wil van Beckum Tanne van Scalindjo NL 47,65 0,00 0-0-2 10,00 1
19 Bart van Mourik Rush-Ace v.d. Ybajohoeve NL dk DK 0-0-0 DK -
20 Ryanne Pieper Alexandra vom Tiefbau Krebber DE dk DK 0-0-0 DK -
22 Petra Reparon kaya Gardefense NL dk DK 0-0-2 DK -
23 Kirsten Loef Gaucho vom Estherlager NL dk DK 3-0-2 DK -
24 Kalinda van Doremalen Jaraz vom Oostweg NL dk DK 4-0-0 DK -
- - - - - - - - -
JUMPING:    - IBK - 27 september 2014 - Kringgroep Ypelaar
                   
Debutanten Klasse  - Overall -
StNr Geleider Hond Land Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats
21 Wil van Beckum Tanne van Scalindjo NL 39,34 0,00 0-0-2 10,00 1
24 Kalinda van Doremalen Jaraz vom Oostweg NL dk 29,34 1-0-1 39,34 2
19 Bart van Mourik Rush-Ace v.d. Ybajohoeve NL dk DK 1-0-1 DK -
20 Ryanne Pieper Alexandra vom Tiefbau Krebber DE dk DK 3-0-1 DK -
22 Petra Reparon kaya Gardefense NL dk DK 0-0-1 DK -
23 Kirsten Loef Gaucho vom Estherlager NL dk DK 3-0-1 DK -

 

Vast Parcours:    - IBK - 27 september 2014 - Kringgroep Ypelaar
                   
Starters Klasse  - Overall -
StNr Geleider Hond Land Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats U's
4 Guy Vermeerbergen Iggor vom haus Santo BE 39,69 0,00 0-0-1 5,00 1 -
5 Katalin Leferink Blitzer Oet De Poeterie NL 44,16 0,00 0-0-1 5,00 2 -
8 Nancy  Boeckx Jona v.d. Gulderij BE 51,25 3,25 0-0-2 13,25 3 -
2 Bartho Leferink Pepper von Iwan's Haus NL 47,84 0,00 0-0-3 15,00 4 -
9 Janet van Steenis Ghodja von Djipy's Haus NL 60,63 12,63 1-0-1 22,63 5 -
1 Karin Swinkels Nera Gardéfense NL 63,62 15,62 0-0-3 30,62 6 -
11 Willy Verhoeven Ipsy von haus Santo BE 61,71 13,71 1-0-3 33,71 7 -
3 Anja Smit Quin V. Rietnisse NL dk DK 0-0-3 DK - -
6 Margie Scipio Doutzen v.h. Huttendarp NL dk DK 0-0-0 DK - -
7 Ryanne Pieper Igor von Haus pfalzerheide DE dk DK 0-0-0 DK - -
10 Anouk Bruinen Ilsa-Hakuna v.d. Ybajo Hoeve (Boo) NL dk DK 1-0-0 DK - -
12 Karin Swinkels Gaya von Djipy's Haus NL dk DK 2-0-0 DK - -
13 Bartho Leferink Belle Oet De Poeterie NL dk DK 0-0-0 DK - -
JUMPING:    - IBK - 27 september 2014 - Kringgroep Ypelaar
                   
Starters Klasse  - Overall -
StNr Geleider Hond Land Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats U's
2 Bartho Leferink Pepper von Iwan's Haus NL 45,88 2,88 0-0-0 2,88 1 -
9 Janet van Steenis Ghodja von Djipy's Haus NL 35,77 0,00 0-0-1 5,00 2 -
4 Guy Vermeerbergen Iggor vom haus Santo BE 39,62 0,00 1-0-1 10,00 3 -
11 Willy Verhoeven Ipsy von haus Santo BE 53,50 10,50 0-0-1 15,50 4 -
10 Anouk Bruinen Ilsa-Hakuna v.d. Ybajo Hoeve (Boo) NL 50,38 7,38 0-0-2 17,38 5 -
6 Margie Scipio Doutzen v.h. Huttendarp NL 48,31 5,31 1-0-2 20,31 6 -
7 Ryanne Pieper Igor von Haus pfalzerheide DE 53,09 10,09 2-0-1 25,09 7 -
1 Karin Swinkels Nera Gardéfense NL 58,97 15,97 0-0-3 30,97 8 -
3 Anja Smit Quin V. Rietnisse NL dk DK 0-0-3 DK - -
5 Katalin Leferink Blitzer Oet De Poeterie NL dk DK 1-0-1 DK - -
8 Nancy  Boeckx Jona v.d. Gulderij BE dk DK 0-0-0 DK - -
12 Karin Swinkels Gaya von Djipy's Haus NL dk DK 3-0-0 DK - -
13 Bartho Leferink Belle Oet De Poeterie NL dk DK 0-0-0 DK - -
Vast Parcours:    - IBK - 27 september 2014 - Kringgroep Ypelaar
                   
Open Klasse  - Overall -
StNr Geleider Hond Land Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats
15 Katalin Leferink Zoscha oet de Poeterië NL 51,62 3,62 0-0-0 3,62 1
17 Wendy van Opstal Anouck Oet Roege Bos NL 46,91 0,00 0-0-1 5,00 2
14 Linda Wets Omen v Sheytan's Home NL 49,78 1,78 0-0-1 6,78 3
16 Janet v Steenis Amiga vd Wiersdijk NL 51,82 3,82 1-0-0 8,82 4
18 Carla Leferink Anouk Oet de Poeterië NL 57,56 9,56 0-0-0 9,56 5

 

JUMPING:    - IBK - 27 september 2014 - Kringgroep Ypelaar
                   
Open Klasse  - Overall -
StNr Geleider Hond Land Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats
16 Janet v Steenis Amiga vd Wiersdijk NL 37,63 0,00 0-0-0 0,00 1
18 Carla Leferink Anouk Oet de Poeterië NL 49,25 6,25 0-0-0 6,25 2
15 Katalin Leferink Zoscha oet de Poeterië NL 47,72 4,72 0-0-1 9,72 3
14 Linda Wets Omen v Sheytan's Home NL dk DK 0-0-0 DK -
17 Wendy van Opstal Anouck Oet Roege Bos NL dk DK 1-0-4 DK -

 

 

DAGKLASSEMENT:  - IBK - 27-09-2014 - Kringgroep Ypelaar
                 
Overall - Starters Klasse - Individueel  - VP + JUMP -
Start Nr Geleider Hond Land VP J Totaal Plaats
4 Guy Vermeerbergen Iggor vom haus Santo BE 1 3 4 1
2 Bartho Leferink Pepper von Iwan's Haus NL 4 1 5 2
9 Janet van Steenis Ghodja von Djipy's Haus NL 5 2 7 3
11 Willy Verhoeven Ipsy von haus Santo BE 7 4 11 4
1 Karin Swinkels Nera Gardéfense NL 6 8 14 5

 

DAGKLASSEMENT:  - IBK - 27-09-2014 - Kringgroep Ypelaar
                 
Overall - Open Klasse - Individueel  - VP + JUMP -
Start Nr Geleider Hond Land VP J Totaal Plaats
15 Katalin Leferink Zoscha oet de Poeterië NL 1 3 4 1
16 Janet v Steenis Amiga vd Wiersdijk NL 4 1 5 2
18 Carla Leferink Anouk Oet de Poeterië NL 5 2 7 3

 

 

 

maandag, 29 september 2014 07:38

Uitslag NK behendigheid

 

SPEL:  Time Gambling    - IBK - 27 september 2014 - Kringgroep Ypelaar
                 
Alle Klassen    Time – Gambling   --  Fouten tellen mee  --
Start Nr. Geleider Hond geschatte tijd gelopen tijd Tijdfout Fouten Totaal Plaats
14 Linda Wets Omen v Sheytan's Home 45,00 43,03 1,97 0 1,97 1
4 Guy Vermeerbergen Iggor vom haus Santo 41,00 40,32 0,68 5 5,68 2
5 Katalin Leferink Blitzer Oet De Poeterie 41,00 40,18 0,82 5 5,82 3
12 Karin Swinkels Gaya von Djipy's Haus 55,00 47,94 7,06 0 7,06 4
16 Janet v Steenis Amiga vd Wiersdijk 31,31 38,47 7,16 0 7,16 5
9 Janet van Steenis Ghodja von Djipy's Haus 29,29 36,60 7,31 0 7,31 6
7 Ryanne Pieper Igor von Haus pfalzerheide 40,00 45,99 5,99 5 10,99 7
17 Wendy van Opstal Anouck Oet Roege Bos 45,36 39,22 6,14 5 11,14 8
2 Bartho Leferink Pepper von Iwan's Haus 41,00 43,91 2,91 10 12,91 9
11 Willy Verhoeven Ipsy von haus Santo 62,00 65,62 3,62 15 18,62 10
15 Katalin Leferink Zoscha oet de Poeterië 42,00 54,31 12,31 10 22,31 11
3 Anja Smit Quin V. Rietnisse 25,00 42,17 17,17 20 37,17 12
1 Karin Swinkels Nera Gardéfense 69,00 62,44 6,56 40 46,56 13
6 Margie Scipio Doutzen v.h. Huttendarp 43,15 dk DK - DK 14
8 Nancy  Boeckx Jona v.d. Gulderij 48,03 dk DK - DK 15
10 Anouk Bruinen Ilsa-Hakuna v.d. Ybajo Hoeve (Boo) 28,00 dk DK - DK 16
13 Bartho Leferink Belle Oet De Poeterie 39,00 dk DK - DK 17
- - - - - - - - -
Vast Parcours:    - IBK - 27 september 2014 - Kringgroep Ypelaar
                   
Debutanten Klasse  - Overall -
StNr Geleider Hond Land Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats
21 Wil van Beckum Tanne van Scalindjo NL 47,65 0,00 0-0-2 10,00 1
19 Bart van Mourik Rush-Ace v.d. Ybajohoeve NL dk DK 0-0-0 DK -
20 Ryanne Pieper Alexandra vom Tiefbau Krebber DE dk DK 0-0-0 DK -
22 Petra Reparon kaya Gardefense NL dk DK 0-0-2 DK -
23 Kirsten Loef Gaucho vom Estherlager NL dk DK 3-0-2 DK -
24 Kalinda van Doremalen Jaraz vom Oostweg NL dk DK 4-0-0 DK -
- - - - - - - - -
JUMPING:    - IBK - 27 september 2014 - Kringgroep Ypelaar
                   
Debutanten Klasse  - Overall -
StNr Geleider Hond Land Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats
21 Wil van Beckum Tanne van Scalindjo NL 39,34 0,00 0-0-2 10,00 1
24 Kalinda van Doremalen Jaraz vom Oostweg NL dk 29,34 1-0-1 39,34 2
19 Bart van Mourik Rush-Ace v.d. Ybajohoeve NL dk DK 1-0-1 DK -
20 Ryanne Pieper Alexandra vom Tiefbau Krebber DE dk DK 3-0-1 DK -
22 Petra Reparon kaya Gardefense NL dk DK 0-0-1 DK -
23 Kirsten Loef Gaucho vom Estherlager NL dk DK 3-0-1 DK -

 

Vast Parcours:    - IBK - 27 september 2014 - Kringgroep Ypelaar
                   
Starters Klasse  - Overall -
StNr Geleider Hond Land Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats U's
4 Guy Vermeerbergen Iggor vom haus Santo BE 39,69 0,00 0-0-1 5,00 1 -
5 Katalin Leferink Blitzer Oet De Poeterie NL 44,16 0,00 0-0-1 5,00 2 -
8 Nancy  Boeckx Jona v.d. Gulderij BE 51,25 3,25 0-0-2 13,25 3 -
2 Bartho Leferink Pepper von Iwan's Haus NL 47,84 0,00 0-0-3 15,00 4 -
9 Janet van Steenis Ghodja von Djipy's Haus NL 60,63 12,63 1-0-1 22,63 5 -
1 Karin Swinkels Nera Gardéfense NL 63,62 15,62 0-0-3 30,62 6 -
11 Willy Verhoeven Ipsy von haus Santo BE 61,71 13,71 1-0-3 33,71 7 -
3 Anja Smit Quin V. Rietnisse NL dk DK 0-0-3 DK - -
6 Margie Scipio Doutzen v.h. Huttendarp NL dk DK 0-0-0 DK - -
7 Ryanne Pieper Igor von Haus pfalzerheide DE dk DK 0-0-0 DK - -
10 Anouk Bruinen Ilsa-Hakuna v.d. Ybajo Hoeve (Boo) NL dk DK 1-0-0 DK - -
12 Karin Swinkels Gaya von Djipy's Haus NL dk DK 2-0-0 DK - -
13 Bartho Leferink Belle Oet De Poeterie NL dk DK 0-0-0 DK - -
JUMPING:    - IBK - 27 september 2014 - Kringgroep Ypelaar
                   
Starters Klasse  - Overall -
StNr Geleider Hond Land Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats U's
2 Bartho Leferink Pepper von Iwan's Haus NL 45,88 2,88 0-0-0 2,88 1 -
9 Janet van Steenis Ghodja von Djipy's Haus NL 35,77 0,00 0-0-1 5,00 2 -
4 Guy Vermeerbergen Iggor vom haus Santo BE 39,62 0,00 1-0-1 10,00 3 -
11 Willy Verhoeven Ipsy von haus Santo BE 53,50 10,50 0-0-1 15,50 4 -
10 Anouk Bruinen Ilsa-Hakuna v.d. Ybajo Hoeve (Boo) NL 50,38 7,38 0-0-2 17,38 5 -
6 Margie Scipio Doutzen v.h. Huttendarp NL 48,31 5,31 1-0-2 20,31 6 -
7 Ryanne Pieper Igor von Haus pfalzerheide DE 53,09 10,09 2-0-1 25,09 7 -
1 Karin Swinkels Nera Gardéfense NL 58,97 15,97 0-0-3 30,97 8 -
3 Anja Smit Quin V. Rietnisse NL dk DK 0-0-3 DK - -
5 Katalin Leferink Blitzer Oet De Poeterie NL dk DK 1-0-1 DK - -
8 Nancy  Boeckx Jona v.d. Gulderij BE dk DK 0-0-0 DK - -
12 Karin Swinkels Gaya von Djipy's Haus NL dk DK 3-0-0 DK - -
13 Bartho Leferink Belle Oet De Poeterie NL dk DK 0-0-0 DK - -
Vast Parcours:    - IBK - 27 september 2014 - Kringgroep Ypelaar
                   
Open Klasse  - Overall -
StNr Geleider Hond Land Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats
15 Katalin Leferink Zoscha oet de Poeterië NL 51,62 3,62 0-0-0 3,62 1
17 Wendy van Opstal Anouck Oet Roege Bos NL 46,91 0,00 0-0-1 5,00 2
14 Linda Wets Omen v Sheytan's Home NL 49,78 1,78 0-0-1 6,78 3
16 Janet v Steenis Amiga vd Wiersdijk NL 51,82 3,82 1-0-0 8,82 4
18 Carla Leferink Anouk Oet de Poeterië NL 57,56 9,56 0-0-0 9,56 5

 

JUMPING:    - IBK - 27 september 2014 - Kringgroep Ypelaar
                   
Open Klasse  - Overall -
StNr Geleider Hond Land Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats
16 Janet v Steenis Amiga vd Wiersdijk NL 37,63 0,00 0-0-0 0,00 1
18 Carla Leferink Anouk Oet de Poeterië NL 49,25 6,25 0-0-0 6,25 2
15 Katalin Leferink Zoscha oet de Poeterië NL 47,72 4,72 0-0-1 9,72 3
14 Linda Wets Omen v Sheytan's Home NL dk DK 0-0-0 DK -
17 Wendy van Opstal Anouck Oet Roege Bos NL dk DK 1-0-4 DK -

 

 

DAGKLASSEMENT:  - IBK - 27-09-2014 - Kringgroep Ypelaar
                 
Overall - Starters Klasse - Individueel  - VP + JUMP -
Start Nr Geleider Hond Land VP J Totaal Plaats
4 Guy Vermeerbergen Iggor vom haus Santo BE 1 3 4 1
2 Bartho Leferink Pepper von Iwan's Haus NL 4 1 5 2
9 Janet van Steenis Ghodja von Djipy's Haus NL 5 2 7 3
11 Willy Verhoeven Ipsy von haus Santo BE 7 4 11 4
1 Karin Swinkels Nera Gardéfense NL 6 8 14 5

 

DAGKLASSEMENT:  - IBK - 27-09-2014 - Kringgroep Ypelaar
                 
Overall - Open Klasse - Individueel  - VP + JUMP -
Start Nr Geleider Hond Land VP J Totaal Plaats
15 Katalin Leferink Zoscha oet de Poeterië NL 1 3 4 1
16 Janet v Steenis Amiga vd Wiersdijk NL 4 1 5 2
18 Carla Leferink Anouk Oet de Poeterië NL 5 2 7 3

 

 

 

maandag, 22 september 2014 08:16

Uitslag onderlinge wedstrijd 2014

 Uitslag Onderlinge Wedstrijd 20 september 2014

VZH

Nr.

Gel.

Hond

Pnt.

Plaatsing

6

Kay v Hout

 

Caine v Jessies Haus

52

 

3

7

Eric Oomens

 

Tiësto vd RondenHoek

50

 4

17

Janet v Steenis

 

Ghodjah v Djipy’s Haus

56

 2

18

 

Jill v Keulen

Gamble v Djipy’s Haus

57,5

 1


Deelcertificaten

 

Nr.

Gel.

Hond

A

B

C

7

Eric Oomens

Tiësto vd Ronden Hoek -
Ipo1

 98

XX

XX

19

Anja Botermans

Svjena vh Boombos
Ipo3

 85

XX

XX

IPO1

Nr.

Gel.

Hond

A

B

C

Tot.

8

Ingrid v Hout

Belle v Jessies Haus

 

 

97

 

80

 

70

 

247

20

Ad Embrechts

Santo’s Xerox

 

78

 

77

 

89

 

244

12

Britt vd Zanden

 

Aica v Haus Valkenplatz

 

95

 

80

 

84

 

 259

 

14

Jan de Vries

 

Femke v Djipy’s Haus

 

94

 

91

 

93

 

278

13

Nick vd Broek

 

Rico vd Hamersslag

 

85

 

94

 

96

 

275

21

Ingrid Bos-
Sanders

Efi v Djipy’s Haus

 

89

 

91

 
96

 

  276

IPO2

 

Nr.

Gel.

Hond

A

B

C

Tot.

10

Kalinda v Doremalen

Jaraz v Oostweg

 

90

 

70

 
86

 
246

IPO3

 

Nr.

Gel.

Hond

A

B

C

Tot.

16

Ton v Oirschot

Putz v Gillratherhof

 

 94

 

  78

 

  %

 

%

15

Jill v Keulen

 

Basta v Djipy’s Haus

 

89

 

90

 

91

 

270

22

Rajasthan v Engelen

Dummy – ipo1

 

x

 

94

 

x

 

x

 

 

Clubkampioen africhting

 

 Jan de Vries

 

Femke v Djipy's Haus

Allround
kampioen

 

 Nick vd Broek

 

Rico v Hamersslag

 

Exterieur


Pups tot 12 maanden

 

Nr.

Geleider

Hond

Plaatsing

1

Gerda Coenen

Djune v Jessies Haus

 2

2

Hans vd Nieuwelaar

Deejee v Jessies Haus

 1

23

Michelle Rokven

Frits vd Rentmeestershoeve

 -

 

 Teven 12 – 24 maanden

 

3

Loes Haan – Jac Brouwers

Cleo vd Bruckner Allee

 1

4

Ingrid Bos – Sanders

Hind v Djipy’s Haus

 2

 


Reuen 12 – 24 maanden

 

5

Loes Haan – Jac Brouwers

Mac Figo vd Brucknerallee

 1

6

Kay van Hout

Caine v Jessies Haus

 2

7

Eric Oomens

Tiësto vd Rondenhoek

 3

 

 Teven 24 mnd en ouder

 

8

Ingrid van Hout

Belle von Jessies Haus

 2

9

Ingrid van Hout

Jannah vom Estherlager

 1

 

 Reuen 24 maanden en ouder

 

10

Kalinda van Doremalen

Jaraz vom Oostweg

 2

11

Loes Haan – Jac Brouwers

Kevin vh Boombos

 1

 

 Allround klasse

 

8

Ingrid v Hout

Belle v Jessies Haus

 1

10

Kalinda v Doremalen

Jaraz v Oostweg

 2

12

Britt vd Zanden

Aica v Haus Valkenplatz

 7

 13

Nick vd Broek

Rico v Hamersslag

 4

14

Jan de Vries

Femke v Djipy’s Haus

 5

15

Jill v Keulen

Basta v Djipy’s Haus

 3

16

Ton v Oirschot

Putz v Gillrathertraum

 6

 

 

Clubkampioen
exterieur

 

Loes Haan

 

Cleo vd Brucknerallee

 

 

 

 

donderdag, 14 augustus 2014 12:31

NK Behendigheid - 28 sept. 2014

 

Op 28 september a.s. organiseert de Ypelaar te Tilburg, het
Individueel- en Kringgroep Behendigheidskampioenschap 2014.

Deelnemers kunnen zich inschrijven voor:

           Beginners. Honden vanaf 15 maanden (nog net niet wedstrijd klaar)
Buiten mededingen voor de officiële onderdelen (alleen van toepassing voor die honden die nog niet eerder hebben deelgenomen aan een behendigheidswedstrijd, een startlicentie is voor deze groep niet verplicht, de paaltjes zullen niet opgesteld worden.)

           Starters Klasse

           Open Klasse (voor honden die 3 maal de kwalificatie uitmuntend hebben behaald)

           Veteranen Klasse (voor honden die op de dag van de wedstrijd 7 jaar of ouder zijn)

 

Aanmelden kunt u middels een inschrijfformulier welke is op te vragen bij: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.