maandag, 29 september 2014 07:38

Uitslag NK behendigheid

 

SPEL:  Time Gambling    - IBK - 27 september 2014 - Kringgroep Ypelaar
                 
Alle Klassen    Time – Gambling   --  Fouten tellen mee  --
Start Nr. Geleider Hond geschatte tijd gelopen tijd Tijdfout Fouten Totaal Plaats
14 Linda Wets Omen v Sheytan's Home 45,00 43,03 1,97 0 1,97 1
4 Guy Vermeerbergen Iggor vom haus Santo 41,00 40,32 0,68 5 5,68 2
5 Katalin Leferink Blitzer Oet De Poeterie 41,00 40,18 0,82 5 5,82 3
12 Karin Swinkels Gaya von Djipy's Haus 55,00 47,94 7,06 0 7,06 4
16 Janet v Steenis Amiga vd Wiersdijk 31,31 38,47 7,16 0 7,16 5
9 Janet van Steenis Ghodja von Djipy's Haus 29,29 36,60 7,31 0 7,31 6
7 Ryanne Pieper Igor von Haus pfalzerheide 40,00 45,99 5,99 5 10,99 7
17 Wendy van Opstal Anouck Oet Roege Bos 45,36 39,22 6,14 5 11,14 8
2 Bartho Leferink Pepper von Iwan's Haus 41,00 43,91 2,91 10 12,91 9
11 Willy Verhoeven Ipsy von haus Santo 62,00 65,62 3,62 15 18,62 10
15 Katalin Leferink Zoscha oet de Poeterië 42,00 54,31 12,31 10 22,31 11
3 Anja Smit Quin V. Rietnisse 25,00 42,17 17,17 20 37,17 12
1 Karin Swinkels Nera Gardéfense 69,00 62,44 6,56 40 46,56 13
6 Margie Scipio Doutzen v.h. Huttendarp 43,15 dk DK - DK 14
8 Nancy  Boeckx Jona v.d. Gulderij 48,03 dk DK - DK 15
10 Anouk Bruinen Ilsa-Hakuna v.d. Ybajo Hoeve (Boo) 28,00 dk DK - DK 16
13 Bartho Leferink Belle Oet De Poeterie 39,00 dk DK - DK 17
- - - - - - - - -
Vast Parcours:    - IBK - 27 september 2014 - Kringgroep Ypelaar
                   
Debutanten Klasse  - Overall -
StNr Geleider Hond Land Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats
21 Wil van Beckum Tanne van Scalindjo NL 47,65 0,00 0-0-2 10,00 1
19 Bart van Mourik Rush-Ace v.d. Ybajohoeve NL dk DK 0-0-0 DK -
20 Ryanne Pieper Alexandra vom Tiefbau Krebber DE dk DK 0-0-0 DK -
22 Petra Reparon kaya Gardefense NL dk DK 0-0-2 DK -
23 Kirsten Loef Gaucho vom Estherlager NL dk DK 3-0-2 DK -
24 Kalinda van Doremalen Jaraz vom Oostweg NL dk DK 4-0-0 DK -
- - - - - - - - -
JUMPING:    - IBK - 27 september 2014 - Kringgroep Ypelaar
                   
Debutanten Klasse  - Overall -
StNr Geleider Hond Land Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats
21 Wil van Beckum Tanne van Scalindjo NL 39,34 0,00 0-0-2 10,00 1
24 Kalinda van Doremalen Jaraz vom Oostweg NL dk 29,34 1-0-1 39,34 2
19 Bart van Mourik Rush-Ace v.d. Ybajohoeve NL dk DK 1-0-1 DK -
20 Ryanne Pieper Alexandra vom Tiefbau Krebber DE dk DK 3-0-1 DK -
22 Petra Reparon kaya Gardefense NL dk DK 0-0-1 DK -
23 Kirsten Loef Gaucho vom Estherlager NL dk DK 3-0-1 DK -

 

Vast Parcours:    - IBK - 27 september 2014 - Kringgroep Ypelaar
                   
Starters Klasse  - Overall -
StNr Geleider Hond Land Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats U's
4 Guy Vermeerbergen Iggor vom haus Santo BE 39,69 0,00 0-0-1 5,00 1 -
5 Katalin Leferink Blitzer Oet De Poeterie NL 44,16 0,00 0-0-1 5,00 2 -
8 Nancy  Boeckx Jona v.d. Gulderij BE 51,25 3,25 0-0-2 13,25 3 -
2 Bartho Leferink Pepper von Iwan's Haus NL 47,84 0,00 0-0-3 15,00 4 -
9 Janet van Steenis Ghodja von Djipy's Haus NL 60,63 12,63 1-0-1 22,63 5 -
1 Karin Swinkels Nera Gardéfense NL 63,62 15,62 0-0-3 30,62 6 -
11 Willy Verhoeven Ipsy von haus Santo BE 61,71 13,71 1-0-3 33,71 7 -
3 Anja Smit Quin V. Rietnisse NL dk DK 0-0-3 DK - -
6 Margie Scipio Doutzen v.h. Huttendarp NL dk DK 0-0-0 DK - -
7 Ryanne Pieper Igor von Haus pfalzerheide DE dk DK 0-0-0 DK - -
10 Anouk Bruinen Ilsa-Hakuna v.d. Ybajo Hoeve (Boo) NL dk DK 1-0-0 DK - -
12 Karin Swinkels Gaya von Djipy's Haus NL dk DK 2-0-0 DK - -
13 Bartho Leferink Belle Oet De Poeterie NL dk DK 0-0-0 DK - -
JUMPING:    - IBK - 27 september 2014 - Kringgroep Ypelaar
                   
Starters Klasse  - Overall -
StNr Geleider Hond Land Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats U's
2 Bartho Leferink Pepper von Iwan's Haus NL 45,88 2,88 0-0-0 2,88 1 -
9 Janet van Steenis Ghodja von Djipy's Haus NL 35,77 0,00 0-0-1 5,00 2 -
4 Guy Vermeerbergen Iggor vom haus Santo BE 39,62 0,00 1-0-1 10,00 3 -
11 Willy Verhoeven Ipsy von haus Santo BE 53,50 10,50 0-0-1 15,50 4 -
10 Anouk Bruinen Ilsa-Hakuna v.d. Ybajo Hoeve (Boo) NL 50,38 7,38 0-0-2 17,38 5 -
6 Margie Scipio Doutzen v.h. Huttendarp NL 48,31 5,31 1-0-2 20,31 6 -
7 Ryanne Pieper Igor von Haus pfalzerheide DE 53,09 10,09 2-0-1 25,09 7 -
1 Karin Swinkels Nera Gardéfense NL 58,97 15,97 0-0-3 30,97 8 -
3 Anja Smit Quin V. Rietnisse NL dk DK 0-0-3 DK - -
5 Katalin Leferink Blitzer Oet De Poeterie NL dk DK 1-0-1 DK - -
8 Nancy  Boeckx Jona v.d. Gulderij BE dk DK 0-0-0 DK - -
12 Karin Swinkels Gaya von Djipy's Haus NL dk DK 3-0-0 DK - -
13 Bartho Leferink Belle Oet De Poeterie NL dk DK 0-0-0 DK - -
Vast Parcours:    - IBK - 27 september 2014 - Kringgroep Ypelaar
                   
Open Klasse  - Overall -
StNr Geleider Hond Land Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats
15 Katalin Leferink Zoscha oet de Poeterië NL 51,62 3,62 0-0-0 3,62 1
17 Wendy van Opstal Anouck Oet Roege Bos NL 46,91 0,00 0-0-1 5,00 2
14 Linda Wets Omen v Sheytan's Home NL 49,78 1,78 0-0-1 6,78 3
16 Janet v Steenis Amiga vd Wiersdijk NL 51,82 3,82 1-0-0 8,82 4
18 Carla Leferink Anouk Oet de Poeterië NL 57,56 9,56 0-0-0 9,56 5

 

JUMPING:    - IBK - 27 september 2014 - Kringgroep Ypelaar
                   
Open Klasse  - Overall -
StNr Geleider Hond Land Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats
16 Janet v Steenis Amiga vd Wiersdijk NL 37,63 0,00 0-0-0 0,00 1
18 Carla Leferink Anouk Oet de Poeterië NL 49,25 6,25 0-0-0 6,25 2
15 Katalin Leferink Zoscha oet de Poeterië NL 47,72 4,72 0-0-1 9,72 3
14 Linda Wets Omen v Sheytan's Home NL dk DK 0-0-0 DK -
17 Wendy van Opstal Anouck Oet Roege Bos NL dk DK 1-0-4 DK -

 

 

DAGKLASSEMENT:  - IBK - 27-09-2014 - Kringgroep Ypelaar
                 
Overall - Starters Klasse - Individueel  - VP + JUMP -
Start Nr Geleider Hond Land VP J Totaal Plaats
4 Guy Vermeerbergen Iggor vom haus Santo BE 1 3 4 1
2 Bartho Leferink Pepper von Iwan's Haus NL 4 1 5 2
9 Janet van Steenis Ghodja von Djipy's Haus NL 5 2 7 3
11 Willy Verhoeven Ipsy von haus Santo BE 7 4 11 4
1 Karin Swinkels Nera Gardéfense NL 6 8 14 5

 

DAGKLASSEMENT:  - IBK - 27-09-2014 - Kringgroep Ypelaar
                 
Overall - Open Klasse - Individueel  - VP + JUMP -
Start Nr Geleider Hond Land VP J Totaal Plaats
15 Katalin Leferink Zoscha oet de Poeterië NL 1 3 4 1
16 Janet v Steenis Amiga vd Wiersdijk NL 4 1 5 2
18 Carla Leferink Anouk Oet de Poeterië NL 5 2 7 3